Syros - Karlovassi Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 7 saat 50 dakika
dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 45 dakika

Syros - Karlovassi Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Syros Karlovassi feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları veya Samos feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Syros ile Karlovassi feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Syros Karlovassi güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Syros Karlovassi Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Samos arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Nel Lines hizmeti günlük olarak Her hafta 1 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 7 saat 50 dakika'dan sürmektedir süresince Hellenic Seaways firmasi günde Her hafta 6 kez düzenlemektedir ve bu seferler 4 saat 45 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Kiklad Adaları ile Samos arasindaki Syros Karlovassi güzergâhinda, her bir hafta için 7 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.

Syros - Karlovassi Feribot Seçenekleri

Nel Lines ile Syros - Vathi - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 9 saat 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Kiklad Adaları - Samos Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd