Syros - Vathi Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 9 saat 30 dakika

Syros - Vathi Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ile Samos feribotlarini Syros ile Vathi feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Syros ile Vathi feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Samos için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Syros Vathi feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Syros Vathi seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Syros Vathi Feribot Rehberi

Syros Vathi feribotu, Kiklad Adaları ile Samos arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Nel Lines. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 9 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Syros Vathi yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Syros - Vathi Feribot Seçenekleri

Nel Lines ile Syros - Karlovassi - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 7 saat 50 dakika
Hellenic Seaways ile Syros - Karlovassi - Haftada 6 Sefer / sefer süresi 4 saat 45 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Kiklad Adaları - Samos Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd