Kiklad Adaları - Samos Feribot Haritası

Kiklad Adaları ile Samos arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

Direct Ferries'in Kiklad Adaları ile Samos arasindaki feribot karsilastirma sistemi, Samos istikametindeki tüm karsilastirilabilir güzergâhlar için feribot tarifelerini ve ücretlerini görmenizi saglar ve bu sayede dogru ücret ile dogru seyahat imkân bulabilirsiniz!

Feribot karsilastirma motorumuz, Kiklad Adaları ülkesinden Samos ülkesine en uygun feribot seferini bulmanizi saglamak için, seyahat etmek istediginiz zamana en yakin ve en ucuz uygun fiyatlar için arama yapar.

O zaman neyi bekliyorsunuz? Ücret arama bölümünde sadece tercih ettiginiz güzergâhi seçin ve sizin için en iyi ücreti bulalim ve yolculugunuz için en iyi seçenegi bulacaginiz anlamina gelen bezer tüm güzergâhlar ile karsilastirmasini yapalim!
Kiklad Adaları
Kiklad Adaları
Samos Feribotu
Samos

Kalkis: Kiklad Adaları Varis: Samos Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ve Samos arasinda birlesik olarak toplamda Her hafta 14 sefer sunan Nel Lines firmasi, 2 güzergâh sefer düzenlemektedir, Syros - Karlovassi güzergâhi, Her hafta 1 kez sefer düzenlemektedir & Syros - Vathi yaklasik 1 time weekly sefer. Hellenic Seaways firmasi, 2 güzergâh sefer düzenlemektedir, Mykonos - Karlovassi güzergâhi, Her hafta 6 kez sefer düzenlemektedir & Syros - Karlovassi yaklasik Haftalik 6 kez sefer, 3 feribot hattı bulunmaktadir.

Bazi güzergâhlarda seferlerin sikligi ve süreleri degisiklik gösterse de, en güncel bilgileri elde etmeniz için, Kiklad Adaları ile Samos arasindaki seferler için canli aramalar yapmanizi öneririz.

Samos Hakkında:

Sisam Yunanistan'da, Ege Denizi'nde, Dilek Yarımadası'nın karşısında bir ada. Bu adanın en büyük yerleşim merkezi olan şehri, merkezi bu şehir olan ve Sisam adasını, Ahikerya (Yunanca'da Ικαρία, İkarya) adasını ve bölgedeki birkaç küçük adayı kapsayan idari bölgenin (nomos) adıdır. Tarihte kurulan on iki İyon kolonisinden biridir.

Sisam şehrinin (Yunanca'da Vathy de denir) 2001 nüfusu 12500, Sisam adasının 2001 nüfusu 37000, Sisam nomos'unun (Sisam + Ahikerya) 2001 nüfusu 44000'dir.

Aydın ili, Kuşadası ilçesi'nde bulunan Dilek Yarımadası'na oldukça yakındır. Kuşadası'ndan günlük işleyen birkaç seferle deniz yolunda yaklaşık 90 dakikada ulaşılabilen Sisam adasının görülmeye değer pek çok yeri vardır. Bunlar arasında antik kent, kente su taşıma amaçlı MÖ 6. yüzyıldan kalma tünel, Hera tapınağı, herkesin Türkçe konuştuğu Karaveli köyü, Yenikarlovası balıkçı kasabası sayılabilir. Ayrıca Gümüldür'den rahatlıkla görülebilen ve Tavşan Adasının tam karşısındadır.

Yunanistan'ın Osmanlı'dan en son aldığı adadır.

© Direct Ferries Ltd