Milos - Sifnos Feribot Operatörleri

dateHaftada 8 Sefer
clocksefer süresi 55 dakika
dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 15 dakika'dan
dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 25 dakika'dan
dateHaftada 8 Sefer
clocksefer süresi 40 dakika
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 10 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 1 saat

Milos - Sifnos Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Milos Sifnos feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Tüm firmalarin güncel Milos Sifnos tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Milos Sifnos veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Milos Sifnos Feribot Rehberi

Milos Sifnos güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 6 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Aegean Speed Lines firmasi seferlerini her bir hafta için 8 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Zante Ferries 5, Her bir hafta için Ventouris Sea Lines 6, Her bir hafta için Sea Jets 8, Her bir hafta için Nel Lines 3 & Hellenic Seaways hizmeti her bir hafta için 7 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda Milos Sifnos güzergâhinda her bir hafta türünde, 6 feribot firmasi tarafindan 37 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd