Kavala - Midilli Adası Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 10 saat 50 dakika

Kavala - Midilli Adası Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Yunanistan ve Midilli arasindaki Kavala Midilli Adası feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Tüm firmalarin güncel Kavala Midilli Adası tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Kavala Midilli Adası güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Kavala Midilli Adası Feribot Rehberi

Kavala Midilli Adası feribotu, Yunanistan ile Midilli arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Hellenic Seaways. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 10 saat 50 dakika'dan sürmektedir.

Kavala Midilli Adası yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd