Paros - Schinoussa Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 20 dakika
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 7 saat 45 dakika
dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 10 dakika'dan

Paros - Schinoussa Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Paros ile Schinoussa feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Tüm firmalarin güncel Paros Schinoussa tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Paros Schinoussa veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Paros Schinoussa Feribot Rehberi

Paros Schinoussa güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 3 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 3 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Nel Lines 1 & Hellenic Seaways hizmeti her bir hafta için 4 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda Paros Schinoussa güzergâhinda her bir hafta türünde, 3 feribot firmasi tarafindan 8 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd