Porto Heli - Pire Feribot Operatörleri

dateGünde 4 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 10 dakika

Porto Heli - Pire Feribotu

Yunanistan feribot yolculugunuzla ilgili Porto Heli Pire feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Porto Heli Pire güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Yunanistan ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Porto Heli Pire rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Simdi fiyat arama sistemimizden Porto Heli Pire veya Yunanistan istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Porto Heli Pire Feribot Rehberi

Yunanistan ile Yunanistan arasindaki Hellenic Seaways Porto Heli Pire feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 2 saat 10 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her gün 4 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd