Pire - Hydra Feribot Operatörleri

dateGünde 6 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 10 dakika'dan

Pire - Hydra Feribotu

Direct Ferries ile Yunanistan ve Saronic Adaları arasinda, Pire ile Hydra feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Pire ile Hydra arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Saronic Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Pire ile Hydra seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Pire Hydra Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar, bu güzergah üzerinde müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Gösterilen fiyatlar kişi başı.

Pire Hydra Feribot Rehberi

Pire Hydra feribotu, Yunanistan ile Saronic Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Hellenic Seaways. Seferler, her bir hafta için 42 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 1 saat 10 dakika'dan sürmektedir.

Pire Hydra yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Pire - Hydra Feribot Seçenekleri

Hellenic Seaways ile Ermioni - Hydra - Günde 3 Sefer / sefer süresi 20 dakika
Hellenic Seaways ile Porto Heli - Hydra - Günde 4 Sefer / sefer süresi 50 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Yunanistan - Saronic Adaları Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd