Alonissos - Glossa Feribot Operatörleri

dateHaftada 17 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 10 dakika'dan

Alonissos - Glossa Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Sporades Adaları ile Skopelos Adası feribotlarini Alonissos ile Glossa feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Alonissos Glossa güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Skopelos Adası ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Alonissos Glossa rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Skopelos Adası için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Alonissos ile Glossa seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Alonissos Glossa Feribot Rehberi

Alonissos Glossa feribotu, Sporades Adaları ile Skopelos Adası arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Hellenic Seaways. Seferler, her bir hafta için 17 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 1 saat 10 dakika'dan sürmektedir.

Alonissos Glossa yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Alonissos - Glossa Feribot Seçenekleri

Hellenic Seaways ile Alonissos - Skopelos - Haftada 17 Sefer / sefer süresi 25 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Sporades Adaları - Skopelos Adası Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd