Syros - Mykonos Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 45 dakika
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 20 dakika
dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 10 dakika'dan
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 45 dakika

Syros - Mykonos Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Syros ile Mykonos feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Syros Mykonos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Syros Mykonos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Syros Mykonos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Syros Mykonos Feribot Rehberi

Syros Mykonos güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 4 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 7 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Sea Jets 1, Her bir hafta için Nel Lines 5 & Hellenic Seaways hizmeti her bir hafta için 2 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda Syros Mykonos güzergâhinda her bir hafta türünde, 4 feribot firmasi tarafindan 15 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd