Thira - Naxos Feribot Operatörleri

dateHaftada 10 Sefer
clocksefer süresi 2 saat
dateGünde 4 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 15 dakika'dan
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 5 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 35 dakika'dan

Thira - Naxos Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Thira ile Naxos feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Thira ile Naxos arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Thira ile Naxos seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Thira Naxos Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Thira Naxos Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Thira Naxos Feribot Rehberi

Thira Naxos güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 47 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Blue Star Ferries ile 10 sefer, Sea Jets ile 4 sefer, Nel Lines ile 2 sefer & Hellenic Seaways ile 7 sefer.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 1 saat 15 dakika'dandir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Thira Naxos feribotlarini Blue Star Ferries, Sea Jets, Nel Lines & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd