Pire - Sakız Adası Feribot Operatörleri

dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 30 dakika
dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 40 dakika

Pire - Sakız Adası Feribotu

Yunanistan ile Ege Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Pire Sakız Adası feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Pire ile Sakız Adası feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Pire Sakız Adası feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Pire Sakız Adası seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Pire Sakız Adası Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Pire Sakız Adası Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Pire Sakız Adası Feribot Rehberi

Yunanistan ile Ege Adaları arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries hizmeti günlük olarak Her hafta 5 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 6 saat 30 dakika'dan sürmektedir süresince Hellenic Seaways firmasi günde Her hafta 5 kez düzenlemektedir ve bu seferler 6 saat 40 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Yunanistan ile Ege Adaları arasindaki Pire Sakız Adası güzergâhinda, her bir hafta için 10 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.

Pire - Sakız Adası Feribot Seçenekleri

Nel Lines ile Selanik - Sakız Adası - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 19 saat
Daha fazla bilgi için lütfen Yunanistan - Ege Adaları Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd