Selanik - Sakız Adası Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 19 saat

Selanik - Sakız Adası Feribotu

Yunanistan ile Ege Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Selanik Sakız Adası feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Selanik ile Sakız Adası feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Ege Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Selanik Sakız Adası feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Selanik Sakız Adası seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Selanik Sakız Adası Feribot Rehberi

Yunanistan ile Ege Adaları arasindaki Nel Lines Selanik Sakız Adası feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 19 saat'den sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Selanik - Sakız Adası Feribot Seçenekleri

Blue Star Ferries ile Pire - Sakız Adası - Haftada 5 Sefer / sefer süresi 6 saat 30 dakika
Hellenic Seaways ile Pire - Sakız Adası - Haftada 5 Sefer / sefer süresi 6 saat 40 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Yunanistan - Ege Adaları Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd