Paros - Koufonissi Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 5 dakika
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 10 dakika'dan
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 45 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 55 dakika'dan

Paros - Koufonissi Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Paros Koufonissi feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Tüm firmalarin güncel Paros Koufonissi tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Simdi fiyat arama sistemimizden Paros Koufonissi veya Kiklad Adaları istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Paros Koufonissi Feribot Rehberi

Paros Koufonissi güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 4 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 3 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Sea Jets 1, Her bir hafta için Nel Lines 1 & Hellenic Seaways hizmeti her bir hafta için 7 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda Paros Koufonissi güzergâhinda her bir hafta türünde, 4 feribot firmasi tarafindan 12 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd