Naxos - Paros Feribot Operatörleri

dateGünde 3 Sefer
clocksefer süresi 45 dakika
dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 35 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 30 dakika
dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 1 saat
dateHaftada 14 Sefer
clocksefer süresi 30 dakika

Naxos - Paros Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ülkesinde Naxos Paros feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Tüm firmalarin güncel Naxos Paros tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Naxos Paros veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Naxos Paros Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Naxos Paros Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Naxos Paros Feribot Rehberi

Naxos Paros güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 53 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Blue Star Ferries ile 3 sefer, Aegean Speed Lines ile 6 sefer, Sea Jets ile 7 sefer, Nel Lines ile 5 sefer & Hellenic Seaways ile 14 sefer.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 30 dakikadir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Naxos Paros feribotlarini Blue Star Ferries, Aegean Speed Lines, Sea Jets, Nel Lines & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd