Koufonissi - Naxos Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 5 dakika
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 50 dakika
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 50 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 50 dakika

Koufonissi - Naxos Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Koufonissi ile Naxos feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Koufonissi ile Naxos arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Koufonissi ile Naxos seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Koufonissi Naxos Feribot Rehberi

Koufonissi Naxos güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 14 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Blue Star Ferries ile 3 sefer, Sea Jets ile 3 sefer, Nel Lines ile 1 sefer & Hellenic Seaways ile 7 sefer.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 50 dakikadir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Koufonissi Naxos feribotlarini Blue Star Ferries, Sea Jets, Nel Lines & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd