Iraklia - Paros Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 15 dakika
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 50 dakika
dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 25 dakika'dan

Iraklia - Paros Feribotu

Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Iraklia Paros feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Iraklia Paros güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Iraklia Paros rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Simdi fiyat arama sistemimizden Iraklia Paros veya Kiklad Adaları istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Iraklia Paros Feribot Rehberi

Iraklia Paros güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 8 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Blue Star Ferries ile 3 sefer, Nel Lines ile 1 sefer & Hellenic Seaways ile 4 sefer.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 1 saat 25 dakika'dandir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Iraklia Paros feribotlarini Blue Star Ferries, Nel Lines & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd