Ios - Thira Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 55 dakika
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 30 dakika'dan
dateGünde 3 Sefer
clocksefer süresi 40 dakika
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 55 dakika
dateGünde 3 Sefer
clocksefer süresi 35 dakika

Ios - Thira Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Ios ile Thira feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Ios ile Thira feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Ios ile Thira seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Ios Thira Feribot Rehberi

Ios Thira güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 5 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 3 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Ventouris Sea Lines 3, Her bir gün için Sea Jets 3, Her bir hafta için Nel Lines 2 & Hellenic Seaways hizmeti her bir gün için 3 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda Ios Thira güzergâhinda her bir hafta türünde, 5 feribot firmasi tarafindan 50 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd