Pire - Agios Kirikos Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 9 saat 40 dakika
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 7 saat 10 dakika

Pire - Agios Kirikos Feribotu

Direct Ferries ile Yunanistan ve Ikaria arasinda, Pire ile Agios Kirikos feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Tüm firmalarin güncel Pire Agios Kirikos tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Pire Agios Kirikos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Pire Agios Kirikos Feribot Rehberi

Yunanistan ile Ikaria arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Nel Lines hizmeti günlük olarak Her hafta 2 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 9 saat 40 dakika'dan sürmektedir süresince Hellenic Seaways firmasi günde Her hafta 1 kez düzenlemektedir ve bu seferler 7 saat 10 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Yunanistan ile Ikaria arasindaki Pire Agios Kirikos güzergâhinda, her bir hafta için 3 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.

Pire - Agios Kirikos Feribot Seçenekleri

Nel Lines ile Pire - Evdilos - Haftada 4 Sefer / sefer süresi 8 saat 10 dakika
Hellenic Seaways ile Pire - Evdilos - Haftada 6 Sefer / sefer süresi 6 saat 55 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Yunanistan - Ikaria Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd