Ios - Mykonos Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 55 dakika
dateHaftada 14 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 40 dakika'dan
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 30 dakika
dateHaftada 14 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 50 dakika'dan

Ios - Mykonos Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Ios ile Mykonos feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Ios ile Mykonos arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Ios Mykonos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Ios Mykonos Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar, bu güzergah üzerinde müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Gösterilen fiyatlar kişi başı.

Ios Mykonos Feribot Rehberi

Ios Mykonos güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 4 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 7 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Sea Jets 14, Her bir hafta için Nel Lines 2 & Hellenic Seaways hizmeti her bir hafta için 14 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda Ios Mykonos güzergâhinda her bir hafta türünde, 4 feribot firmasi tarafindan 37 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd