Mykonos - Thira Feribot Operatörleri

dateGünde 4 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 45 dakika'dan
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 9 saat 40 dakika
dateHaftada 14 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 35 dakika

Mykonos - Thira Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Mykonos ile Thira feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Tüm firmalarin güncel Mykonos Thira tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Mykonos Thira güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Mykonos Thira Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Mykonos Thira Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Mykonos Thira Feribot Rehberi

Mykonos Thira güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 3 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Sea Jets firmasi seferlerini her bir gün için 4 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Nel Lines 1 & Hellenic Seaways hizmeti her bir hafta için 14 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda Mykonos Thira güzergâhinda her bir hafta türünde, 3 feribot firmasi tarafindan 43 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd