Mykonos - Naxos Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 20 dakika
dateGünde 4 Sefer
clocksefer süresi 30 dakika
dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 45 dakika'dan
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 30 dakika'dan

Mykonos - Naxos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Mykonos ile Naxos feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Mykonos ile Naxos feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Mykonos ile Naxos seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Mykonos Naxos Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Mykonos Naxos Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Mykonos Naxos Feribot Rehberi

Mykonos Naxos güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 4 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 7 kez gerçeklestirmektedir, Her bir gün için Sea Jets 4, Her bir hafta için Nel Lines 4 & Hellenic Seaways hizmeti her bir hafta için 7 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda Mykonos Naxos güzergâhinda her bir hafta türünde, 4 feribot firmasi tarafindan 46 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd