Naxos - Thira Feribot Operatörleri

dateHaftada 10 Sefer
clocksefer süresi 2 saat
dateGünde 4 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 5 dakika'dan
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 5 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 30 dakika'dan

Naxos - Thira Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Naxos ile Thira feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Naxos ile Thira feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Simdi fiyat arama sistemimizden Naxos Thira veya Kiklad Adaları istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Naxos Thira Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Naxos Thira Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Naxos Thira Feribot Rehberi

Naxos Thira güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 47 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Blue Star Ferries ile 10 sefer, Sea Jets ile 4 sefer, Nel Lines ile 2 sefer & Hellenic Seaways ile 7 sefer.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 1 saat 5 dakika'dandir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Naxos Thira feribotlarini Blue Star Ferries, Sea Jets, Nel Lines & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd