Samos feribotları hakkında

Direct Ferries'de, yolculugunuz için en iyi firsati elde ettiginizden emin olmak için tüm Samos Feribotu seçeneklerini karsilastirabilirsiniz.

Hizli ve kolay tek bir arama ile Samos ülkesine sefer düzenleyen tüm feribotlari karsilastirabilir ve bu sayede mevcut seferler içinde en iyisini en iyi fiyata elde edersiniz.

Feribot ücretini ögrenmek ve Samos ülkesine düzenlenen feribot seferlerinin müsaitligini kontrol etmek için, lütfen sol menüden kalkis yerini seçin ve arama dügmesine tiklayin!
Samos
Samos
Samos Feribotu
Samos
Samos

Samos Hakkında:

Sisam Yunanistan'da, Ege Denizi'nde, Dilek Yarımadası'nın karşısında bir ada. Bu adanın en büyük yerleşim merkezi olan şehri, merkezi bu şehir olan ve Sisam adasını, Ahikerya (Yunanca'da Ικαρία, İkarya) adasını ve bölgedeki birkaç küçük adayı kapsayan idari bölgenin (nomos) adıdır. Tarihte kurulan on iki İyon kolonisinden biridir.

Sisam şehrinin (Yunanca'da Vathy de denir) 2001 nüfusu 12500, Sisam adasının 2001 nüfusu 37000, Sisam nomos'unun (Sisam + Ahikerya) 2001 nüfusu 44000'dir.

Aydın ili, Kuşadası ilçesi'nde bulunan Dilek Yarımadası'na oldukça yakındır. Kuşadası'ndan günlük işleyen birkaç seferle deniz yolunda yaklaşık 90 dakikada ulaşılabilen Sisam adasının görülmeye değer pek çok yeri vardır. Bunlar arasında antik kent, kente su taşıma amaçlı MÖ 6. yüzyıldan kalma tünel, Hera tapınağı, herkesin Türkçe konuştuğu Karaveli köyü, Yenikarlovası balıkçı kasabası sayılabilir. Ayrıca Gümüldür'den rahatlıkla görülebilen ve Tavşan Adasının tam karşısındadır.

Yunanistan'ın Osmanlı'dan en son aldığı adadır.

Ege Adaları - Samos Feribotu

Haftada 1 Sefer
sefer süresi 3 saat
Nel Lines
Haftada 3 Sefer
sefer süresi 3 saat 10 dakika
Nel Lines
Haftada 3 Sefer
sefer süresi 1 saat 10 dakika'dan
Nel Lines
Haftada 3 Sefer
sefer süresi 2 saat 50 dakika
Nel Lines
Haftada 3 Sefer
sefer süresi 13 saat 50 dakika
Nel Lines
Haftada 1 Sefer
sefer süresi 14 saat 10 dakika
Nel Lines

Ikaria - Samos Feribotu

Yunanistan - Samos Feribotu

Kiklad Adaları - Samos Feribotu

Midilli - Samos Feribotu

Samos dahilindeki feribotlar

© Direct Ferries Ltd