Pire - Karlovassi Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 10 saat 21 dakika
dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 8 saat 25 dakika

Pire - Karlovassi Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Yunanistan ve Samos arasindaki Pire Karlovassi feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Pire Karlovassi güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Samos ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Pire Karlovassi rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Pire Karlovassi güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Pire Karlovassi Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Pire Karlovassi Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Pire Karlovassi Feribot Rehberi

Pire Karlovassi güzergâhinda, Yunanistan ile Samos arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 10 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (4 ile Nel Lines & 6 ile Hellenic Seaways).

Nel Lines firmasi ile Samos ülkesine yolculuk yaklasik 10 saat 21 dakika'dan sürmektedir & Hellenic Seaways firmasinin seferi yaklasik 8 saat 25 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Pire Karlovassi güzergâhindaki feribotlari Nel Lines & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.

Pire - Karlovassi Feribot Seçenekleri

Nel Lines ile Pire - Vathi - Haftada 4 Sefer / sefer süresi 12 saat 1 dakika
Nel Lines ile Selanik - Vathi - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 22 saat 40 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Yunanistan - Samos Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd