Midilli Adası - Karlovassi Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 30 dakika

Midilli Adası - Karlovassi Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Midilli Adası Karlovassi feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Midilli veya Samos feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Midilli Adası ile Karlovassi arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Midilli Adası Karlovassi güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Midilli Adası Karlovassi Feribot Rehberi

Midilli ile Samos arasindaki Nel Lines Midilli Adası Karlovassi feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 6 saat 30 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd