Fournoi - Karlovassi Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 10 dakika'dan

Fournoi - Karlovassi Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Fournoi Karlovassi feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Ege Adaları veya Samos feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Fournoi Karlovassi güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Samos ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Fournoi Karlovassi rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Simdi fiyat arama sistemimizden Fournoi Karlovassi veya Samos istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Fournoi Karlovassi Feribot Rehberi

Fournoi Karlovassi feribotu, Ege Adaları ile Samos arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Nel Lines. Seferler, her bir hafta için 3 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 1 saat 10 dakika'dan sürmektedir.

Fournoi Karlovassi yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Fournoi - Karlovassi Feribot Seçenekleri

Nel Lines ile Fournoi - Vathi - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 2 saat 50 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Ege Adaları - Samos Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd