Sakız Adası - Vathi Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 10 dakika

Sakız Adası - Vathi Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Ege Adaları ile Samos feribotlarini Sakız Adası ile Vathi feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Sakız Adası Vathi güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Samos ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Sakız Adası Vathi rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Simdi fiyat arama sistemimizden Sakız Adası Vathi veya Samos istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Sakız Adası Vathi Feribot Rehberi

Ege Adaları ile Samos arasindaki Nel Lines Sakız Adası Vathi feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 3 saat 10 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 3 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Sakız Adası - Vathi Feribot Seçenekleri

Nel Lines ile Sakız Adası - Karlovassi - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 3 saat
Daha fazla bilgi için lütfen Ege Adaları - Samos Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd