Midilli Adası - Vathi Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 40 dakika

Midilli Adası - Vathi Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Midilli ile Samos feribotlarini Midilli Adası ile Vathi feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Midilli Adası ile Vathi arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Midilli Adası Vathi güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Midilli Adası Vathi Feribot Rehberi

Midilli Adası Vathi feribotu, Midilli ile Samos arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Nel Lines. Seferler, her bir hafta için 3 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 6 saat 40 dakika'dan sürmektedir.

Midilli Adası Vathi yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd