Limnos - Karlovassi Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 14 saat 10 dakika

Limnos - Karlovassi Feribotu

Direct Ferries ile Ege Adaları ve Samos arasinda, Limnos ile Karlovassi feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Limnos ile Karlovassi arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Limnos Karlovassi güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Limnos Karlovassi Feribot Rehberi

Ege Adaları ile Samos arasindaki Nel Lines Limnos Karlovassi feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 14 saat 10 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd