Tinos - Schinoussa Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 20 dakika

Tinos - Schinoussa Feribotu

Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Tinos Schinoussa feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Tüm firmalarin güncel Tinos Schinoussa tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Tinos ile Schinoussa seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Tinos Schinoussa Feribot Rehberi

Tinos Schinoussa feribotu, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Hellenic Seaways. Seferler, her bir hafta için 4 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 2 saat 20 dakika'dan sürmektedir.

Tinos Schinoussa yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd