Folegandros - Kimolos Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 29 dakika'dan
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 40 dakika

Folegandros - Kimolos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ülkesinde Folegandros Kimolos feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Folegandros ile Kimolos arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Folegandros Kimolos feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Folegandros Kimolos seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Folegandros Kimolos Feribot Rehberi

Folegandros Kimolos güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 9 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (2 ile Nel Lines & 7 ile Hellenic Seaways).

Nel Lines firmasi ile Kiklad Adaları ülkesine yolculuk yaklasik 1 saat 29 dakika'dan sürmektedir & Hellenic Seaways firmasinin seferi yaklasik 40 dakikasürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Folegandros Kimolos güzergâhindaki feribotlari Nel Lines & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd