Folegandros - Sifnos Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 45 dakika'dan
dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 55 dakika'dan
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 10 dakika

Folegandros - Sifnos Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Folegandros Sifnos feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Folegandros ile Sifnos feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Folegandros ile Sifnos seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Folegandros Sifnos Feribot Rehberi

Folegandros Sifnos güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 16 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Ventouris Sea Lines ile 4 sefer, Sea Jets ile 5 sefer & Hellenic Seaways ile 7 sefer.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 1 saat 45 dakika'dandir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Folegandros Sifnos feribotlarini Ventouris Sea Lines, Sea Jets & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd