Porto Heli - Ermioni Feribot Operatörleri

dateHaftada 12 Sefer
clocksefer süresi 35 dakika

Porto Heli - Ermioni Feribotu

Direct Ferries ile Yunanistan ülkesinde, Porto Heli ile Ermioni feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Porto Heli Ermioni güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Yunanistan ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Porto Heli Ermioni rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Porto Heli Ermioni veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Porto Heli Ermioni Feribot Rehberi

Yunanistan ile Yunanistan arasindaki Hellenic Seaways Porto Heli Ermioni feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 35 dakika sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 12 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd