Sifnos - Folegandros Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 45 dakika'dan
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 55 dakika'dan
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 15 dakika

Sifnos - Folegandros Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Sifnos ile Folegandros feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Tüm firmalarin güncel Sifnos Folegandros tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Sifnos ile Folegandros seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Sifnos Folegandros Feribot Rehberi

Sifnos Folegandros güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 3 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Ventouris Sea Lines firmasi seferlerini her bir hafta için 4 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Sea Jets 7 & Hellenic Seaways hizmeti her bir hafta için 7 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda Sifnos Folegandros güzergâhinda her bir hafta türünde, 3 feribot firmasi tarafindan 18 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd