Folegandros - Milos Feribot Operatörleri

dateHaftada 11 Sefer
clocksefer süresi 55 dakika
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 45 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 15 dakika'dan

Folegandros - Milos Feribotu

Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Folegandros Milos feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Folegandros Milos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Folegandros Milos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Folegandros Milos feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Folegandros Milos seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Folegandros Milos Feribot Rehberi

Folegandros Milos güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 20 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Sea Jets ile 11 sefer, Nel Lines ile 2 sefer & Hellenic Seaways ile 7 sefer.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 55 dakikadir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Folegandros Milos feribotlarini Sea Jets, Nel Lines & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd