Milos - Serifos Feribot Operatörleri

dateHaftada 8 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 30 dakika'dan
dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 45 dakika'dan
dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 45 dakika'dan
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 10 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 35 dakika'dan

Milos - Serifos Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Milos ile Serifos feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Milos Serifos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Milos Serifos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Simdi fiyat arama sistemimizden Milos Serifos veya Kiklad Adaları istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Milos Serifos Feribot Rehberi

Milos Serifos güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 5 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Aegean Speed Lines firmasi seferlerini her bir hafta için 8 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Zante Ferries 6, Her bir hafta için Ventouris Sea Lines 6, Her bir hafta için Nel Lines 3 & Hellenic Seaways hizmeti her bir hafta için 7 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda Milos Serifos güzergâhinda her bir hafta türünde, 5 feribot firmasi tarafindan 30 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd