Heraklion - Naxos Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 10 dakika
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 30 dakika

Heraklion - Naxos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Girit ve Kiklad Adaları arasindaki Heraklion Naxos feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Heraklion ile Naxos feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Heraklion Naxos feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Heraklion Naxos seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Heraklion Naxos Feribot Rehberi

Girit ile Kiklad Adaları arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Sea Jets hizmeti günlük olarak Her hafta 7 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 4 saat 10 dakika'dan sürmektedir süresince Hellenic Seaways firmasi günde Her hafta 3 kez düzenlemektedir ve bu seferler 3 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Girit ile Kiklad Adaları arasindaki Heraklion Naxos güzergâhinda, her bir hafta için 10 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd