Pire - Poros Feribot Operatörleri

dateGünde 5 Sefer
clocksefer süresi 1 saat

Pire - Poros Feribotu

Direct Ferries ile Yunanistan ve Saronic Adaları arasinda, Pire ile Poros feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Pire ile Poros feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Pire Poros feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Pire Poros seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Pire Poros Feribot Rehberi

Pire Poros feribotu, Yunanistan ile Saronic Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Hellenic Seaways. Seferler, her bir hafta için 35 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 1 saat sürmektedir.

Pire Poros yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Pire - Poros Feribot Seçenekleri

Hellenic Seaways ile Ermioni - Poros - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 55 dakika
Hellenic Seaways ile Porto Heli - Poros - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 1 saat 20 dakika'dan
Daha fazla bilgi için lütfen Yunanistan - Saronic Adaları Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd