Naxos - Iraklia Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 1 saat
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 40 dakika
dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 55 dakika

Naxos - Iraklia Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Naxos ile Iraklia feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Naxos ile Iraklia feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Naxos Iraklia feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Naxos Iraklia seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Naxos Iraklia Feribot Rehberi

Naxos Iraklia güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 3 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 3 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Nel Lines 1 & Hellenic Seaways hizmeti her bir hafta için 4 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda Naxos Iraklia güzergâhinda her bir hafta türünde, 3 feribot firmasi tarafindan 8 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd