Naxos - Mykonos Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 25 dakika
dateGünde 4 Sefer
clocksefer süresi 35 dakika
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 15 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 30 dakika'dan

Naxos - Mykonos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ülkesinde Naxos Mykonos feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Tüm firmalarin güncel Naxos Mykonos tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Naxos ile Mykonos seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Naxos Mykonos Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar, bu güzergah üzerinde müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Gösterilen fiyatlar kişi başı.

Naxos Mykonos Feribot Rehberi

Naxos Mykonos güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 45 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Blue Star Ferries ile 7 sefer, Sea Jets ile 4 sefer, Nel Lines ile 3 sefer & Hellenic Seaways ile 7 sefer.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 35 dakikadir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Naxos Mykonos feribotlarini Blue Star Ferries, Sea Jets, Nel Lines & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd