Milos - Folegandros Feribot Operatörleri

dateHaftada 14 Sefer
clocksefer süresi 55 dakika
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 45 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 1 saat

Milos - Folegandros Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Milos ile Folegandros feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Tüm firmalarin güncel Milos Folegandros tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Milos ile Folegandros seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Milos Folegandros Feribot Rehberi

Milos Folegandros güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 3 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Sea Jets firmasi seferlerini her bir hafta için 14 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Nel Lines 1 & Hellenic Seaways hizmeti her bir hafta için 7 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda Milos Folegandros güzergâhinda her bir hafta türünde, 3 feribot firmasi tarafindan 22 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd