Evdilos - Mykonos Feribot Operatörleri

dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 5 dakika

Evdilos - Mykonos Feribotu

Ikaria ile Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Evdilos Mykonos feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Evdilos ile Mykonos arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Evdilos ile Mykonos seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Evdilos Mykonos Feribot Rehberi

Ikaria ile Kiklad Adaları arasindaki Hellenic Seaways Evdilos Mykonos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 2 saat 5 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 6 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Evdilos - Mykonos Feribot Seçenekleri

Hellenic Seaways ile Agios Kirikos - Mykonos - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 2 saat 15 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Ikaria - Kiklad Adaları Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd