Ikaria - Kiklad Adaları Feribot Haritası

Ikaria ile Kiklad Adaları arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

Ikaria ile Kiklad Adaları arasinda hizmet veren tüm firmalarla ilgili olarak tarifeleri ve ücretleri karsilastirmak için directferries.com.tr web sitesini kullanin!

Ikaria ülkesinden Kiklad Adaları ülkesine düzenlenen feribot seferleri ile ilgili sayfamizda, is, eglence veya baska bir amaçla gerçeklestireceginiz seyahatiniz için en uygun feribot seferini seçmek için gerekli tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Ikaria ile Kiklad Adaları feribot seferlerini görmek ve rezervasyon yapmak için simdi Fiyat Arama sistemimizi kullanin veya alternatif olarak diger ülkelere feribot seferleri bulmak için Kiklad Adaları Feribotu sayfamizi ziyaret edin.
Ikaria
Ikaria
Kiklad Adaları Feribotu
Kiklad Adaları

Kalkis: Ikaria Varis: Kiklad Adaları Feribot Rehberi

Ikaria ve Kiklad Adaları arasinda birlesik olarak toplamda Her hafta 16 sefer sunan Nel Lines firmasi, 2 güzergâh sefer düzenlemektedir, Agios Kirikos - Syros güzergâhi, Her hafta 1 kez sefer düzenlemektedir & Evdilos - Syros yaklasik 1 time weekly sefer. Hellenic Seaways firmasi, 4 güzergâh sefer düzenlemektedir, Evdilos - Mykonos güzergâhi, Her hafta 6 kez sefer düzenlemektedir, Agios Kirikos - Mykonos yaklasik 1 time weekly sefer, Agios Kirikos - Syros yaklasik 1 time weekly sefer & Evdilos - Syros yaklasik Haftalik 6 kez sefer, 4 feribot hattı bulunmaktadir.

Bazi güzergâhlarda seferlerin sikligi ve süreleri degisiklik gösterse de, en güncel bilgileri elde etmeniz için, Ikaria ile Kiklad Adaları arasindaki seferler için canli aramalar yapmanizi öneririz.

Ikaria Hakkında:

Ikaria, Ege Denizi’nde bulunan, Samos’a 19 km uzaklıkta bir Yunan adasıdır.

İsmini, güneşe çok yakın uçan ve sonra denize burada dalan Ikarus’tan almıştır. Ada, 40 km uzunluğunda ve 8 km genişliğindedir.

Ikaria, yerel halkının çok ileri yaşlara kadar yaşadığı dünyanın beş “Mavi Bölgesinden” biri olarak tanınır.

© Direct Ferries Ltd