Evdilos - Syros Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 40 dakika
dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 15 dakika

Evdilos - Syros Feribotu

Direct Ferries ile Ikaria ve Kiklad Adaları arasinda, Evdilos ile Syros feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Evdilos ile Syros arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Evdilos Syros veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Evdilos Syros Feribot Rehberi

Evdilos Syros güzergâhinda, Ikaria ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 7 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (1 ile Nel Lines & 6 ile Hellenic Seaways).

Nel Lines firmasi ile Kiklad Adaları ülkesine yolculuk yaklasik 3 saat 40 dakika'dan sürmektedir & Hellenic Seaways firmasinin seferi yaklasik 3 saat 15 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Evdilos Syros güzergâhindaki feribotlari Nel Lines & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.

Evdilos - Syros Feribot Seçenekleri

Nel Lines ile Agios Kirikos - Syros - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 5 saat 10 dakika
Hellenic Seaways ile Agios Kirikos - Syros - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 3 saat 25 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Ikaria - Kiklad Adaları Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd