Mykonos - Schinoussa Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 9 saat 55 dakika
dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 55 dakika'dan

Mykonos - Schinoussa Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Mykonos ile Schinoussa feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Mykonos ile Schinoussa feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Mykonos Schinoussa feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Mykonos Schinoussa seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Mykonos Schinoussa Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Nel Lines hizmeti günlük olarak Her hafta 1 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 9 saat 55 dakika'dan sürmektedir süresince Hellenic Seaways firmasi günde Her hafta 4 kez düzenlemektedir ve bu seferler 1 saat 55 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Mykonos Schinoussa güzergâhinda, her bir hafta için 5 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd