Schinoussa - Paros Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 35 dakika
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 10 dakika
dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 10 dakika'dan

Schinoussa - Paros Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Schinoussa ile Paros feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Schinoussa ile Paros feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Simdi fiyat arama sistemimizden Schinoussa Paros veya Kiklad Adaları istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Schinoussa Paros Feribot Rehberi

Schinoussa Paros güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 3 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 3 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Nel Lines 1 & Hellenic Seaways hizmeti her bir hafta için 4 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda Schinoussa Paros güzergâhinda her bir hafta türünde, 3 feribot firmasi tarafindan 8 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd