Paros - Tinos Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 20 dakika'dan
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 25 dakika'dan

Paros - Tinos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ülkesinde Paros Tinos feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Paros Tinos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Paros Tinos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Simdi fiyat arama sistemimizden Paros Tinos veya Kiklad Adaları istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Paros Tinos Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Sea Jets hizmeti günlük olarak Her hafta 7 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 1 saat 20 dakika'dan sürmektedir süresince Hellenic Seaways firmasi günde Her hafta 7 kez düzenlemektedir ve bu seferler 1 saat 25 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Paros Tinos güzergâhinda, her bir hafta için 14 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd