Limnos - Kavala Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 30 dakika

Limnos - Kavala Feribotu

Direct Ferries ile Ege Adaları ve Yunanistan arasinda, Limnos ile Kavala feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Limnos ile Kavala feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Simdi fiyat arama sistemimizden Limnos Kavala veya Yunanistan istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Limnos Kavala Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Limnos Kavala Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Limnos Kavala Feribot Rehberi

Ege Adaları ile Yunanistan arasindaki Hellenic Seaways Limnos Kavala feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 4 saat 30 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 7 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Limnos - Kavala Feribot Seçenekleri

Nel Lines ile Limnos - Selanik - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 8 saat 1 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Ege Adaları - Yunanistan Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd