Heraklion - Mykonos Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 5 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 50 dakika

Heraklion - Mykonos Feribotu

Girit ile Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Heraklion Mykonos feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Heraklion ile Mykonos feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Heraklion ile Mykonos seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Heraklion Mykonos Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar, bu güzergah üzerinde müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Gösterilen fiyatlar kişi başı.

Heraklion Mykonos Feribot Rehberi

Girit ile Kiklad Adaları arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Sea Jets hizmeti günlük olarak Her hafta 7 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 5 saat 5 dakika'dan sürmektedir süresince Hellenic Seaways firmasi günde Her hafta 7 kez düzenlemektedir ve bu seferler 4 saat 50 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Girit ile Kiklad Adaları arasindaki Heraklion Mykonos güzergâhinda, her bir hafta için 14 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd